Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cenzura na facebooku...

20. 10. 2017

     Ne, nechci teď mluvit o cenzuře na profilu Tomia Okamury (viz FB stránka Tomio Okamura mi dal ban), ale o tom, že mi teď byl na 3 dny zablokován facebook (= nemůžu lajkovat, komentovat ani přidávat příspěvky) a smazán několik měsíců starej koment, kterým jsem reagovala na nějakýho kreténa, kterej začal psát sračky proti sluníčkářům do události k jedné akci. Zareagovala jsem tím stylem, že nechápu proč jen sluníčkáři a proč ne i náckové, když je to v podstatě stejná špína (jen každá na jinej způsob), načež na mě začal chrlit urážky... Moje odpověď (kvůli které jsem prý zablokovaná) znova vysvětlovala můj postoj, který odmítá jakékoli extrémní postoje k imigraci a bránila jsem se v ní jeho útoku - konkrétně jsem napsala, že je debil - ano, až tak tvrdá a skandální byla ta moje odpověď!

     ...buďto jde o nějakej strašnej omyl, anebo je admin-cenzor stejnýho názoru jako ten krypl a tak kryptofašisticky odstraňuje vyjádření nepohodlných lidí... Jako sorry, ale dostat třídenní blokaci za to, že někomu napíšu, že je debil? Navíc ještě v reakci na JEHO slovní útok? V každé druhé diskuzi si lidi nadávaj do čuráků, kund, zmrdů, vyhrožujou si smrtí apod. a ty nikdo neblokuje - to je trochu divný ne? No, hádám že ten kdo mě zablokoval je asi nácek :-) Psala jsem proti tomu na FB stížnost, tak su zvědavá, jestli mi někdo odpoví, nebo jestli bude ticho po pěšině :-) 

     Tady vidíme, jak u nás vypadá svoboda slova... Já jsem jako admin nikdy nikomu nic nemazala (pokud to teda nebyly vyloženě spamy nebo třeba reklamy co nijak nesouvisí s tématem, hlavně kvůli přehlednosti diskuze) a to kolikrát padaly fakt hnusný urážky a vyjadřovali svý názory lidi, kteří vyznávali ideologie potlačující práva a svobody různých skupin lidí a na tyto taky útočili... Důvod je ten, že má podle mě právo na svůj názor a jeho vyjádření opravdu každej, nehledě na to, jak moc velkej je to debil a jak moc velký sračky říká. Každej má totiž zároveň možnost na něj odpovídajícím způsobem reagovat, bránit ty, kterým se křivdí a snažit se dotyčnýmu vysvětlit, že se šeredně plete a že jeho postoj není ani trochu OK... Diskuze je navíc přímo založená na různosti názorů a obhajování toho svýho. To ale někteří nejspíš neuznávají; v tom případě ale nechápu, na co vůbec mít nějakou sekci "komentáře" a tedy i možnost diskuze, když tam podle některých můžou psát jenom lidi se "správným" názorem...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář