Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka na punkové koncerty říjen/listopad

21. 9. 2017

     Opět tu mám pro punkáče pár tipů, kam v nejbližších týdnech vyrazit za muzikou :-). Sama jsem na koncertě nebyla dlouho dlouho, tak se mi třeba taky povede aspoň jeden navštívit...

     6. října bude v pražském klubu Vagon křtít nový album kapela Jaksi taksi. Cédéčko "Offline" by mělo vyjít na konci září a krom toho, že kluci zahrajou jak starý písničky, tak i věci z nové desky, vystoupí i kapela Zakázaný ovoce (tj. banda kolem zakládajících členů Mejdla a Yarise, která nedávno taktéž vydala nové album "Díky vám!"). Akce začíná ve 20:30, lístky budou na místě i v předprodeji (divadlo Metro), cenu jsem ale nikde nenašla... Určitě to ale nebude moc, kolem dvou stovek max si myslím ;-) Plakát: http://1url.cz/Qtf1O

     Den na to - tj. v sobotu 7. října - bude v Brně v Eleven clubu akce s příhodným názvem Pop-punk strikes back! - Úplně normální turné s nejdelším názvem, kde budou hrát kapely Civilní obrana, Covers For Lovers a Náhodný výběr (nejsem si jistá, jestli jde o kapelu Náhodnej výbjer, která se po pár letech fungování rozpadla, ale je to klidně možný, že to zas dali do kupy :-) ). Start 20:00, vstupenky v předprodeji za 100 kč (Indies, Goout.cz, SMS Ticket), na místě 150,- (zase se ovšem liší informace na FB a na stránkách klubu, kde je uvedeno 130/160 kč, tak nevím co to má bejt...). V Brně to bude samozřejmě jen jedna ze zastávek turné, další bude třeba v Praze, v Českých Budějovicích, Čáslavi, Mělníku atd., viz facebook... Plakát Brno: http://1url.cz/Atf1c Plakát turné: http://1url.cz/Htf1Y 

     20.10. vystoupí - opět v brněnském Elevenu - punk/ska kapely Totální nasazení, Vision Days a Deratizéři. Co se týče organizace, vše stejně jako u předchozí akce: začátek 20:00, cena lístků (tentokrát jednotně podle všech zdrojů) 130/160 kč.

     Na další, trochu větší akci, bych tě chtěla pozvat do Vrchlabí na už 13. ročník indoor festivalu Punkovej večírek. Uskuteční se 21. října v music clubu Dr. Max už od 10:00 h. Kdo všechno bude hrát? Třeba E!E, Plexis, SPS, Punk floid, Houba, Konflikt, Nežfaleš, Kohout plaší smrt, VHS a další, viz plakát http://1url.cz/vtfeD. Vstupné jen na místě a to za 250 kč pro prvních 100 příchozích, pak za 340 kč a dokonce můžeš koupit i VIP lístek za 550 kč, kterej zahrnuje nějaký výhody jako přístup do VIP zóny v patře s výhledem na pódium, vlastním barem bez front a vlastním WC. Tyhle vstupenky jsou jako jediný k dostání v předprodeji a je jich jen omezenej počet - pokud máš zájem, napiš mail na punkovejvecirek@gmail.cz (jméno + příjmení, datum narození a kolik chceš vstupenek).

Možnost zakoupení VIP lístků se setkala s negativním ohlasem ze strany některých punx, že prý je to "proti punkové ideologii". Já bych si s tím dovolila nesouhlasit: ono ten název "VIP" je trochu zavádějící - zní to jako by člověk byl něco víc než ostatní, ale v praxi to tak vůbec není. Prostě ten kdo chce něco navíc, tak si trochu připlatí (všechno něco stojí, víme?) a ten kdo o to "něco navíc" nestojí si koupí obyč lístek, o ničem jiným to není ;-). Vím že třeba někteří lidi, ač mají rádi punkovou hudbu, tak neradi pogujou a zrovna ti možnost sledovat koncert z balkónu určitě uvítají, podobně jako ti, kteří mají koncerty a fesťáky spojený s pořádnou ožíračkou a neradi čekají hodinu na jedno pivo... To že si koupí VIP lístek neznamená že z nich budou nějaký celebrity, jen si pomocí systému "něco za něco" udělají zážitek z akce příjemnější ;-)

     Dále se podíváme na nějaký koncerty v listopadu: v Elevenu budou 3.11. hrát Punk floid i se svými pravidelnými koncertními parťáky Volant + jako support vystoupí kapela Bermudskej kvádr (start 20:00, vstup 130/160 kč) a 10.11. slovenská punk-rock/pop-punk kapela Plus mínus, které budou sekundovat From Our Hands (lístky v předprodeji na Goout za 150 kč).

     A na závěr tu mám důležitou zprávu pro fanoušky hardcore punku (nejen) z okolí Brna: 23. listopadu (je to čtvrtek, tak si na pátek vemte volno bude-li to ve vašich silách ;-) ) přijedou na Melodku zahrát Death Before Dishonor + mně neznámé kapely Last Hope a NBF. Celej ten hardcorovej tyjátr začne v 19:30, o vstupenkách zatím žádný info není, takže pokud nemáš facebook a tahle akce tě zajímá, tak sleduj tenhle článek - info o ceně lupenů a případným předprodeji doplním co nevidět ;-)

________________________________________________

Here we go! Předprodej už běží buď na stránkách Melodky nebo na Goout.cz a lístek stojí 300 kč (pak by mělo dojít ke zdražení na 350 kč; nikde nevidím nic co by nasvědčovalo tomu, že půjde o druhou vlnu předprodeje, takže asi budou lístky i na místě ;-) )

    

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář